GRUPA DOCELOWA

Piszemy dla najaktywniejszej zawodowo grupy wiekowej. Trafiamy do osób prowadzących działalność na własny rachunek, pracowników korporacji, studentów i tych spośród mieszkańców, którzy czują potrzebę budowania lokalnej społeczności w oparciu o to, co już istnieje, o ludzi, których spotykają na co dzień i o miejsca ważne dla wspólnoty małej ojczyzny. Drugą grupą odbiorców są ludzie starsi, z wyższym wykształceniem, tęskniący za mediami niosącymi pozytywne i po prostu ciekawe treści. A tak po cichu uważamy, że naprawdę największą grupą są ci, którzy nie wiedzą jak bardzo jest im taka platforma potrzebna.

marzec baner_biały

DYSTRYBUCJA

Magazyn „Sąsiedzi” jest miesięcznikiem bezpłatnym dostarczanym do wybranych punktów usługowych na terenie wymienionych wcześniej gmin. „Sąsiadów” znajdziecie w okolicznych sklepikach, u fryzjera, w salonie kosmetycznym lub klubie fitness. Nie zdziwcie się też, jeśli magazyn pojawi się w Waszej skrzynce pocztowej. Wkładamy wiele wysiłków dystrybucję starając się, aby była ona jak najbardziej efektywna. Nasz magazyn nie zalega w miejscach, gdzie nikt go nie widzi lub w punktach usługowych, w których jest zbyt małe zainteresowanie. Na bieżąco rozszerzamy listę miejsc, gdzie warto zostawiać „Sąsiadów”.

DANE WYDAWNICZE

cykl wydawniczy: miesięczny, nakład: 10 000 egzemplarzy

dystrybucja: można nas znaleźć w wybranych punktach usługowych na terenie Józefosławia, Julianowa, Mysiadła, Nowej Iwicznej, Konstancina-Jeziornej, Piaseczna, Chyliczek, Chylic, Lesznowoli oraz Magdalenki, Nowej Woli i Ursynowa (lista miejsc do pobrania na www.portalsasiedzi.pl)

Dane techniczne: format 205 x 285 mm,  liczba stron 36, pełny kolor, papier magno spulchniony,

Wydawca Lokomedia sp. z o.o.

Skontaktuj się z nami:

602 660 282

532 058 059