9.09 – MUZYCZNY HYDE PARK W JÓZEFOSŁAWIU!

Na zakończenie lata Centrum Kultury w Piasecznie wraz ze stowarzyszeniem „Pomysł na Józefosław” przygotowało imprezę, która ma szansę wpisać się w stały cykl imprez muzycznych w naszej gminie.

9 września 2017 w parku przy ul. Ogrodowej 2 odbędzie się Muzyczny Hyde Park – czyli otwarta scena dla muzyków, którzy zechcą się pokazać szerszej publiczności. W parku zostanie zainstalowana scena z nagłośnieniem i typowym zestawem instrumentów. Wystarczy zgłosić się do organizatorów odpowiednio wcześniej, a potem oczarować publiczność. Oprócz sceny głównej zapowiadany jest punkt karaoke. Ogólnie dużo muzycznych atrakcji, a na zakończenie imprezy koncert, który ma poderwać do tańca najbardziej rozleniwionych słuchaczy. Występy rozpoczną się od godz. 15.30, ok. 20.30 rozpocznie się wspólna zabawa, która potrwa do 22.00.

Cieszymy się, że Józefosław oprócz imprezy biegowej po naszych ulicach połączonej z rodzinnym piknikiem będzie miał drugą muzyczną ogólno gminną imprezę.

Gwiazdą wieczoru będzie Adam Bień z zespołem.
Wokalista, muzyk, kompozytor, autor tekstów, producent.
W wieku 16 lat założył swój pierwszy zespól 4 Life, z którym odniósł wiele sukcesów (m.in. 1 miejsce na Festiwalu Twórczości Studenckiej FETUS 2000, finał w programie “Droga do gwiazd”).

Udział w tym “Drodze do gwiazd” zaowocował propozycją pracy w “Teatrze Studio BUFFO” (musical “Metro”). W 2002 roku dostał jedną z głównych ról w musicalu “Kwiaty we włosach”.
Od 2003 roku czynnie współpracował z reżyserem tego musicalu Andrzejem Strzeleckim, biorąc udział między innymi w takich koncertach i spektaklach jak: 24 Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, i jubileusz pracy artystycznej Wiktora Zborowskiego.

Przez 3 lata Adam Bień pracował w Teatrze Komedia, grając w musicalu “Chicago”. W 2005 wygrał program “Szansa na sukces” z udziałem Małgorzaty Ostrowskiej.

W 2007 rozpoczął pracę jako wokalista i gitarzysta w zespole Tatiany Okupnik oraz jako wokalista w zespole Mieczysława Szcześniaka.

Od kilku lat Adam skupia się na swojej muzyce, tworząc płytę, która będzie wydana w dwóch wersjach językowych. Jej zapowiedzią jest pierwszy teledysk “List do A”

Serdecznie w imieniu organizatorów zapraszamy!

21151462_862054240612937_7300608801759569255_n

1 reply
  1. Zośka
    Zośka says:

    Jako mieszkanka Jozefoslawia wolalabym nie byc terroryzowana niechcianymi dzwiekami, przed ktorymi nie da sie uciec bo wdzieraja sie do domu. Szanowni Organizatorzy-troche mniej decybeli prosze.

    Odpowiedz

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *