WOŚP 2018 w Piasecznie!

WOŚP zagra po raz 26!

Tym razem celem zbiórki będzie pozyskanie środków dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

Piaseczyński Finał WOŚP startuje o godz. 18:30 na parkingu miejskim przy ul. Sierakowskiego, uświetni go Sylwia Grzeszczak – znakomita wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Słynąca z niezwykłego głosu oraz umiejętności gry na pianinie, których połączenie z wielką gracją i niebywałą łatwością przekuwa w kolejne hity.

Wydała dotychczas cztery albumy studyjne: „Ona i on” z Liberem, oraz trzy solowe: „Sen o przyszłości”, „Komponując siebie” oraz „Tamta dziewczyna”. Albumy „Sen o przyszłości” i „” uzyskały status potrójnie platynowej płyty oraz zajęły kolejno 1. i 2. miejsce na liście sprzedaży płyt w Polsce, zaś album „Tamta dziewczyna” uzyskał status podwójnie platynowej płyty. Większość wydanych przez piosenkarkę singli stało się przebojami, m.in. „Małe rzeczy”, „Sen o przyszłości”, „Pożyczony”, „Księżniczka” oraz „Tamta dziewczyna”, które zajęły 1. miejsce na liście AirPlay, najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych.

Finał tradycyjnie zostanie zwieńczony „Światełkiem do Nieba”, czyli pokazem fajerwerków o godz. 20:00.

W tym roku piaseczyński sztab WOŚP liczy 150 wolontariuszy. Pracą sztabu kieruje Karolina Hofman. Przez cały dzień sztab będzie pracował w Domu Kultury oraz na terenie gmin Piaseczno, Lesznowola i Tarczyn.

Organizatorzy: Centrum Kultury w Piasecznie, Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno.

Partner wydarzenia: Hotel DeSilva.

Patronat medialny: Przegląd Piaseczyński, Kurier Południowy, Forum Piaseczno, Portal i Magazyn Sąsiedzi, Stacja Południe, Gazeta Piaseczyńska, naszepiaseczno.pl.

 

Koncert – RYKARDA PARASOL

Centrum kultury w Piasecznie zaprasza na Koncert Rykardy Parasol

Rykarda Parasol to obdarzona wyjątkowym głosem amerykańska wokalistka i autorka przejmujących tekstów. Pochodzi z San Francisco, ale jak każdy bard, poznała świat, o którym ma niejedną mroczną historię do opowiedzenia. Zaśpiewane charakterystycznym, głębokim głosem utwory jej autorstwa tworzą przejmujący klimat, utkany z osobistych doświadczeń, obserwacji, spotkań i przeżyć. Jej kreacja sceniczna wyróżnia się elegancją, stylem i wysmakowanym wizerunkiem, nawiązującym do rockowego image’u.

17 listopada (piątek)

Dom Kultury ul. Kościuszki 49, Piasecznogodz. 20.00

Bilety w przedsprzedaży (od 7 listopada) 25 złotych, w dniu koncertu 35 złotych

RYKARDA-PARASOL-plakat-SZABLON

WTOREK JAZZOWY. CHERRY/SKOLIK PROJECT

WTOREK JAZZOWY. CHERRY/SKOLIK PROJECT

14 listopada (wtorek)

Dom kultury, ul. Kościuszki 49, godz.20.00,

Wstęp 20 złotych

 Nowojorski akustyczny mainstream w najlepszym wykonaniu wieloletniego współpracownika Dizzy`ego Gillespie – Eda Cherry oraz znakomitych polskich jazzmanów Michała Jarosa i Arka Skolika. Muzycy zagrają w składzie: Ed Cherry – gitara, Michał Jaros – kontrabas, Arek Skolik – perkusja.

WTOREK JAZOWY Cherry plakat3

Bardzo kulturalny i sportowy weekend w Piasecznie.

Przed nami ostatni wakacyjny weekend tego lata. Warto spędzić go w towarzystwie najbliższych z kulturą i aktywnie na sportowo. Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno, Młodzieżowa Rada Gminy oraz Centrum Kultury przygotowali dla nas wyjątkowe wydarzenia.

W piątek 1 września o godz. 20.00 na Placu Piłsudskiego (Rynek) odbędzie się pokaz filmu niemego Nosferatu – Symfonia Grozy z 1922 roku w reż. F.W. Murnau’a z muzyką na żywo – Niemy Movie.

Nosferatu” – film Friedricha Wilhelma Murnaua oparty na Draculi Brama Stokera, jest jednym z pierwszych horrorów w historii kina, jednym z najważniejszych dzieł niemieckiego ekspresjonizmu i sztuki filmowej w ogóle.

Bez tytułu

Niemy Movie – to czterech muzyków i aktor, wykonujących na żywo muzykę i dubbing do niemych filmów. Filmy w ich interpretacji nabierają kolorów i humoru: ilustrują je muzyką w wielu stylach, postacie obdarzają indywidualnymi głosami. Każdy z członków zespołu jest multiinstrumentalistą, poruszają się swobodnie w różnych konwencjach, od klasyki po rozrywkę, od teatralnego patosu po kreskówkowy slapstick. Zmieniają instrumenty w trakcie filmu, a efektem jest mozaika barw i emocji, kolory, które wykraczają poza odcienie szarości na ekranie.

W sobotę 2 września mamy przyjemność polecić i zarazem zaprosić wraz z Centrum Kultury w Piasecznie, Nadleśnictwem Chojnów, Stowarzyszeniem Przyjaciół Zalesia Górnego na V FESTIWAL PIOSENKI DOŁUJĄCEJ!

Festiwal odbywa się jak co roku w Żabieńcu w Uroczysku „Zimne Doły”, Trakt Warecki.

W programie:

Przesłuchania konkursowe, koncert zespołu MIKROKLIMAT, koncert laureatów, koncert duetu Wojciech Jarociński – Wacław Juszczyszyn (Wolna Grupa Bukowina) oraz na deser Recital Andrzeja Poniedzielskiego z zespołem.

Poniedzielski

„Smutek – to radość inaczej“ – oto motto Festiwalu Piosenki Dołującej stworzone przez znawcę i orędownika twórczości ponurej Andrzeja Poniedzielskiego. Dla rozjaśnienia ponurości dodał on także komentarz: “Wydaje się, że w naszej wersji kultury śródziemnomorskiej smutek to stan absolutnej gotowości organizmu na przyjęcie dowolnej radości. Tak więc człowiek smutny – jest właściwie wstępnie wesoły”.

Członkowie Stowarzyszenia Przyjaciół Zalesia Górnego wraz z grupą organizatorów reprezentujących Nadleśnictwo Chojnów i Centrum Kultury w Piasecznie przystąpili do realizacji niecodziennego pomysłu zaprzyjaźnionych artystów Lecha Mateckiego i Stanisława Szczycińskiego – Festiwalu Piosenki Dołującej. Korzystając z niezwykłych walorów przyrodniczych i prowokującej nazwy Zimne Doły realizujemy wydarzenie kulturalne w formie konkursu piosenki. Festiwal z założenia jest formą kabaretową połączoną z konkursem i nawiązującą do przypisywanego Polakom malkontenctwa i wszechobecnego narzekania na Świat Wokół Nas. Przez formę tego wydarzenia pokazujemy, że dysponujemy potencjałem twórczym i niezmierzonymi pokładami humoru połączonego z dystansem do siebie samych. To wydarzenie przyczynia się także do spopularyzowania  pięknego miejsca.  W Festiwalu biorą udział znani artyści reprezentujący główny nurt kabaretowy, a także środowiska muzyczne, związane z tzw. piosenką literacką.

Koncerty festiwalowe prowadzą Andrzej Poniedzielski i Katarzyna Hernik, zaś Dyrektorem Artystycznym jest znany muzyk i kompozytor, Stanisław Szczyciński.

Z roku na rok festiwal cieszy się coraz większą popularnością zarówno wśród  twórców – uczestników konkursu jak i publiczności, która coraz tłumniej przybywa z całej Polski. Podczas 4 edycji imprezy wystąpiło już ponad 80 wykonawców, a w ostatnim roku na widowni zasiadło blisko 1000 osób. Festiwal na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń kulturalnych Gminy Piaseczno.

Dla wszystkich, którzy zaczynają swoją przygodę z bieganiem lub nie zakończyli jeszcze sezonu biegowego Stowarzyszenie Kondycja przygotowało kolejny już, IX bieg Frog Race. Bieg odbędzie się w dniu 3 września w niedzielę w Żabieńcu koło Piaseczna. ,,Żabi Wyścig” tradycyjnie będzie miał miejsce na obiekcie Zimne Doły na dystansach od 100 m dla dzieci do 10 km dla dorosłych. Miejmy nadzieję, że pogoda dopisze wszystkim aktywnym sportowo i kulturalnie.

thumbs_koszulka_frog-OK

W imieniu organizatorów zapraszamy serdecznie!

XXV Finał WOŚP w Piasecznie

W ramach XXV Finału WOŚP w Domu Kultury odbędzie się 13 stycznia w piątek  o godz. 19:00 koncert grupy Helroth i Łysa Góra w Piasecznie, ul. Kościuszki 49.

Wstęp: cegiełki na rzecz WOŚP w cenie 10 zł

Helroth został założony w grudniu 2012 roku przez trójkę przyjaciół, Marthę, Zapora i Ernesta. W kwietniu 2013 roku zespół udał się na polsko-czeską trasę ze słoweńskim zespołem Avven. W tym samym roku grupa wydała swoją pierwszą EP-kę “Wataha” i wystąpiła w Warszawie na Folk Metal Harvest Festival razem z Dalriada, Silent Stream of Godless Elegy i Litvintroll.

Skład zespołu:

Michał “Orthank” Lipka – vox; Martha “Marchew” Gantner – flet, vox; Ernest “Bania” Grabowski-Patela – skrzypce; Cezary “Zapor” Zaporowski – gitara, Jan “Ciastek” Machalski – gitara, Adam “Morwin” Kłosek – bas, Marcin “Ściera” Ścierański – perkusja

Łysa Góra – Ich muzykę trudno jednoznacznie przypisać do jednego nurtu. Poruszają się między folkiem, rockiem i ciężkim głębokim metalowym brzmieniem. Nie boją się eksperymentować i łamać schematów. Dwa silne kobiece wokale oparte na śpiewie klasycznym i białym głosie przeplatają się z elektryzującymi dźwiękami gitary, głębokiego basowego brzmienia i mocnej perkusji, oswojonymi delikatnym brzmieniem „przeszkadzajek” i skrzypiec.

Skład zespołu:

Wokal: Dorota Filipczak-Brzychcy, Marta Jędrzejczyk, skrzypce – Sylwia Biernat, perkusja – Krystian “Chrystek” Jędrzejczyk, gitara basowa – Paweł Piotrowicz, gitara elektryczna – Krzysztof Rukat; “przeszkadzajki” – perkusjonalia Grzegorz “Laser” Lasek

 

15.01 w niedzielę podczas XXV FINAŁ WOŚP o godz. 19:00 wystąpi dla państwa Margaret z zespołem (parking przy ul. Sierakowskiego w Piasecznie), “Światełko do Nieba” tradycyjnie o godz. 20:00.

Margaret podbiła świat utworem „Thank You Very Much”, kolejnymi singlami mającymi milionowe odsłony na You Tube były „Tell Me How Are Ya” oraz „Wasted” a utwór „Start a Fire” był oficjalnym hymnem Mistrzostw Świata w Siatkówce Mężczyzn. Ogromną popularnością cieszy się utwór „Heartbeat” mający na YouTube 26 mln wyświetleń.

W listopadzie 2015 do sklepów trafiła jazzowa płyta artystki nagrana wraz z kanadyjczykiem Mattem Duskiem.

Wielkim hitem okazał się także utwór „Cool Me Down” który podbił listy przebojów także w Szwecji, Grecji, Wielkiej Brytani, Danii i Norwegii. Obecnie w rozgłośniach radiowych rozbrzmiewa kolejny przebój: „Elephant”. Wszystkie, mamy nadzieję, usłyszycie podczas XV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na Rynku w Piasecznie.

Margaret jest laureatką wielu nagród: Super Artysta Bez Granic KFPP Opole 2014, ESKA Music Awards w kategorii Najlepsze Video, Kobieta Roku Glamour 2014, Fashion Icon Glamour 2015, ESKA Music Awards 2015 w kategorii Najlepsza Artystka, ESKA Music Awards 2015 w kategorii Najlepszy Artysta w Sieci, MTV Music Awards 2015 w kategorii Najlepszy Polski Artysta. Margaret podbija także internet. Na Facebooku oraz Instagramie ma po kilkaset tysięcy fanów.

Zapraszamy!

 

„Show Me Your Tango”

Czterech ambasadorów i tango

izabela-kope_-3

Wyjątkowe spotkanie odbyło się w niedzielę, 25 września w Konstancińskim Domu Kultury. Na koncert „Show Me Your Tango” znanej mezzosopranistki Izabeli Kopeć i argentyńskiego bandoneonisty Gilberto Pereyry, do Hugonówki przybyło aż 4 ambasadorów. Wszyscy uczestnicy razem z artystami odśpiewali „Sto lat” pani ambasador Argentyny Patricii Beatriz Salas, obchodzącej tego dnia urodziny.

izabela-kope_-2

Podczas koncertu „Show Me Your Tango”, Izabela Kopeć wykonała zaaranżowane na mezzosopran i kwintet instrumentalny kompozycje Astora Piazzolli, twórcy tango nuevo i wirtuoza bandoneonu. Jego utwory jako przeznaczone do słuchania, zrewolucjonizowały tradycyjne tango, sprawiając, że stało się popularne na całym świecie. Pieśni w wykonaniu Izabeli Kopeć nabrały wyjątkowego brzmienia, wzbogacone wrażliwością i scenicznym temperamentem artystki. Mezzosopranistce akompaniowali: Tomasz Filipczak (fortepian), Christian Danowicz (skrzypce), Konrad Kubicki (kontrabas), Robert Horna (gitara), oraz gość specjalny – Gilberto Pereyra, jeden z najsłynniejszych na świecie współczesnych bandoneonistów. Ten koncertujący na całym świecie argentyński muzyk, doskonale czuje tango nuevo, zaś bandoneon w jego rękach brzmi niemal tak, jak przed laty u wirtuoza Piazzolli. Zachwycona publiczność, za wspaniały koncert nagrodziła wszystkich występujących owacją na stojąco. Zdawało się, że bisom nie było końca.

_mg_1492

Koncert przyciągnął wielu sympatyków tanga, talentu Izabeli Kopeć oraz południowoamerykańskiej poezji. Na wypełnionej publicznością sali widowiskowej Hugonówki zasiadło wielu znamienitych gości, a wśród nich aż czterech ambasadorów. Koncertu „Show Me Your Tango” wysłuchali Ron van Dartel, Ambasador Holandii, Hanna Katariina Lehtinen, Ambasador Finlandii, Shigeo Matsutomi, Ambasador Japonii oraz Patricia Beatriz Salas, Ambasador Argentyny w Polsce, która objęła honorowym patronatem koncert. Pani Patricia Beatriz Salas była drugim argentyńskim bohaterem wieczoru, jako że tego dnia obchodziła urodziny. Z tej okazji otrzymała okazały bukiet róż z rąk Kazimierza Jańczuka, burmistrza gminy Konstancin-Jeziorna, a wszyscy zgromadzeni życzyli jej śpiewnie „Sto lat”.

izabela-kope_-4

To był niezapomniany wieczór cudownej  muzyki w najlepszym wykonaniu dla wspaniałej publiczności.

Pogotowie Kulturalne – czyli Wolny Rynek 2016

Szóstego lipca, czyli równo 3 lata od pierwszego, spontanicznego występu, inaugurującego akcję WOLNY RYNEK, na Placu Piłsudskiego pojawił się pomysłodawca tej inicjatywy, Michał Kisielewski, by krótkim, półgodzinnym koncertem rozpocząć kolejny cykl letnich happeningów, które latem 2013 roku zainicjowała KOLOROFONIA. Podobnie jak i w roku ubiegłym, kapryśna aura o mały włos nie pokrzyżowała planów, ale i tym razem pogodna i pozytywna muzyka rozgoniła zbierające się tego dnia nad rynkiem burzowe chmury, pozwalając zebranym wokół fontanny mieszkańcom na kilka dodatkowych chwil relaksu przy muzyce.

Występ rozpoczęły najbardziej znane utwory pochodzące z wydanej w ubiegłe lato debiutanckiej płyty, a zakończyły nowe, całkowicie premierowe piosenki, które znaleźć się mają na kolejnym, nadchodzącym niebawem wydawnictwie tego projektu.

Czwarta edycja akcji ma na celu promocję zarówno młodych talentów, w które obfituje lokalna scena, jak i tych mniej znanych artystów, mających na swym koncie doświadczenia sceniczne. O dobór kolejnych uczestników zadba związany z inicjatywą od samego niemal początku i znany z zamiłowania do kultury i wspierania początkujących artystów, Grzegorz Rowiński.

Data i godzina kolejnego spotkania z muzyką nie jest jeszcze znana, gdyż sama formuła cyklu wynika ze spontanicznego charakteru tego wydarzenia i zostawia otwartą furtkę dla kolejnych pasjonatów muzyki chcących współtworzyć tę inicjatywę, którą sami organizatorzy roboczo nazywali… POGOTOWIE KULTURALNE.

Saksofon to nie wszystko

Sebastian Stanny jest muzykiem multiinstrumentalistą, mieszkańcem gminy Piaseczno (Józefosław). Podczas Pikniku Rodzinnego po III Biegu Ulicznym Józefosławia i Julianowa wystąpi wraz z Tobiaszem Staniszewskim i zespołem na terenie Politechniki przy ul. Ogrodowej.

Jacek Sut: Jesteś saksofonistą?

Sebastian Stanny: Tak.

J.S.: Ale grasz na innych instrumentach?

Bo lubię. Zajmuję się też trochę śpiewaniem, ale jakieś tam chórki, nagrania. Nie traktuję tego pierwszoplanowo. No i z Tobiaszem (Staniszewskim – red.) gram na basie i to jest dla mnie kompletnie nowa przygoda muzyczna. Wiesz, nie gram jakichś tam specjalnych wyczynów, bo w tym wieku, to już nie można się nauczyć grać wybitnie, ale podobno mam smykałkę do tego instrumentu. Tu chodzi bardziej o myślenie, bo sam instrument nie jest specjalnie trudny technicznie, oczywiście jeśli się nie gra na nim solistycznie. Jednak basista musi myśleć najwięcej w zespole, musi grać tak, żeby się nie wybijać, ale żeby wszystko kleić – taką funkcję ma bas. Dla laika niezauważalną.

J.S.: Ile czasu dziennie poświęcasz na muzykę?

Żyję z grania na saksofonie, trochę śpiewam no i gram z Tobiaszem. W związku z tym muszę utrzymywać tak zwaną zdolność wykonawczą. Jeśli nie gram koncertów dużo, to normą jest kilka godzin dziennie. Na szczęście mam wydzielone miejsce w garażu, gdzie nie przeszkadzam nikomu, nawet sobie mogę nagrać coś, gdy trzeba. Cały materiał na moją płytę (Retro Funk Who’s That – red.) na poziomie demówek nagrałem właśnie tam. Dopiero później spotkałem się kolegami na próbach i w studio. Finalnie gra na tej płycie 9 osób podstawowego składu. Do ćwiczeń dochodzi słuchanie muzyki. Musisz mieć inspiracje. Saksofon jest instrumentem solistycznym, wymagającym kreacji. Zauważyłem, że kiedy słucham mniej, to bardziej mnie otacza rzeczywistość prozaiczna, a ona jest zupełnie z innego świata. Trzeba dać sobie szansę obcowania ze sztuką, nie tylko z muzyką, którego efektem jest kreatywność, bo potem na scenie, kiedy trzeba improwizować, ma się więcej do powiedzenia.

J.S.: Andriej Tarkowski pisał, że tylko sztuka przygotowuje do człowieka do śmierci.

Mocno powiedziane.

J.S.: Tylko sztuka przygotowuje nas na to, co jest nie do zrozumienia.

No tak. W duszach artystycznych jest pewna cząstka, przestrzeń z definicji niepoznawalna. To jest też spoza nas. Jeśli ktoś dostaje taki dar, żeby pisać książki, poezję, tworzyć muzykę lub, nie wiem, malować czy cokolwiek innego tworzyć, to absolutnie powinien to wykorzystywać, bo świat się wtedy staje bardziej znośny. Proza życia i codzienność są fajne, ale wydaje mi się, że jest na tyle skończone, że człowiekowi po prostu nie wystarczaja. W moim wypadku życie bez muzyki byłoby strasznie nudne.

J.S.: W ilu składach grasz teraz?

Na stałe współpracuję z Lorą Szafran, nagrałem z nią ostatnie dwie płyty i sporo koncertujemy i od jakichś 2 lat gram w zespole Piotra Polka. Do tego pracuję w Teatrze Muzycznym ROMA od momentu, gdy z z operetki zmienił się teatr musicalowy, gram także w teatrze Buffo.

J.S.: A skład z Tobiaszem Staniszewskim czym jest?Tobiasz_plakat_final_300

To jest w sumie świeża sprawa. Znamy się dobrze, w zasadzie od roku, choć obaj pochodzimy ze Świecia. Nasz kontakt w sumie zrealizował się przez Facebook, bo Tobiasz mieszkał w Anglii. Okazało się, że mamy wspólne zainteresowania i kiedy on zdecydował się wrócić do Polski, to pomyślałem, że moglibyśmy coś razem zrobić. Mniej więcej wiedziałem jak śpiewa, a przede wszystkim znałem jego potencjał, bo znałem jego wcześniejsze muzyczne próby. Tobiasz jest niedzisiejszy, ma duszę z lat 60-tych, 70-tych, a ja to bardzo lubię. No i samo się to ułożyło, ja już na tym basie trochę grałem, mój brat gra na bębnach, więc powstał lokalny zespół ze Świecia. To się wiążę z tym, że muszę dojeżdżać tam na próby i nagrania z Warszawy, co jest akurat minusem, ale dzięki temu rozpocząłem zupełnie nową aktywność. Granie na basie powoduje zupełnie inną perspektywę bycia w zespole.

J.S.: Jest jeszcze inna strona. Popularność.

Tobiasz zgłosił się do programu (Tobiasz Staniszewski jest finalistą VI edycji The Voice of Poland – red.), namawiany przez syna, bo on nie jest artystą, który chce robić karierę w medialnym sznycie. Moim zdaniem on działa jak medium, jak element, który przekazuje emocję i prawdę spoza nas. Wykonawcy dzielą się na takich, którzy śpiewają i stają się kimś, ale są tacy, którzy są kimś, a muzyka jest tylko środkiem wyrażania siebie i to właśnie niesamowicie działa na ludzi.

Z Sebastianem Stanny rozmawiał Jacek Sut

Na koncert Tobiasza Staniszewskiego zapraszamy 12.06 na teren Politechniki przy ul. Ogrodowej w Józefosławiu. Koncert odbędzie się w ramach Pikniku Rodzinnego po III Biegu ulicami Józefosławia i Julianowa ok. godz. 18.00

Konferencja „MUZYKA a BIZNES”

W dniach 23-24 kwietnia w Warszawie odbędzie się doroczna konferencja „Muzyka a Biznes”. To już dziesiąta edycja wydarzenia, skupiającego środowisko muzyczne, przedstawicieli show businessu, dziennikarzy i fanów muzyki.

Muzyka a Biznes to cykl spotkań, obejmujących zagadnienia rynku muzycznego. W ramach paneli oraz wykładów uczestnicy otrzymują unikatową szansę poszerzenia wiedzy dotyczącej organizacji imprez muzycznych i funkcjonowania przemysłu fonograficznego. Podczas konferencji słuchacze wraz z gośćmi omawiają aktualne problemy, trendy i zjawiska branży muzycznej. Jest to wyjątkowa szansa na aktywną wymianę poglądów. Swój udział w roli prelegentów zapowiedzieli m.in. Marek Dutkiewicz, Michał Zioło, Kamil “Jakuza” Jaczyński, Jacek “Budyń” Szymkiewicz, Andrzej Cała, Maciej Dziedzic, Jędrzej Dondziło oraz Karol Król.Plakat MaB 2016

PROGRAM KONFERENCJI

SOBOTA 23 kwietnia

12:15-13:45 – Wpływ państwowego dotowania muzyki na rozwój kraju.

14:00-15.30 – Czy teksty ciągle mają znaczenie? O trudnej pracy tekściarza.

15:45-17:15 – Polska muzyka elektroniczna – czy stanie się naszym towarem eksportowym?

17:30-19:00 – Hiphopowy e-biznes.

NIEDZIELA 24 kwietnia

14:30-15:30 – Crowdfunding jako metoda finansowania projektów w branży muzycznej.

15:45-17:15 – Jak zarobić na muzyce? Użyczanie piosenek do reklamy.

17:30-19:00 – Rola dyrektora artystycznego w organizacji festiwalu muzycznego.

 

Organizatorem jest Niezależny Miesięcznik Studentów „Magiel” we współpracy z SKN Marketingu Szkoły Głównej Handlowej. Partnerami wydarzenia są: Pardon, To Tu, Ticketpro, Music Media oraz Music School. Patronat nad wydarzeniem objęli: SGH TV, Laif, Radio Kampus, Akademia Menedżerów Muzycznych, Sedno, So!Music, Radio Aktywne, Uniwerek.TV, Jazzarium.pl, Kulturalnie.waw.pl, WybierzKulturę, Outro, Waw4free, Legalna Kultura, Rap News.

Na konferencję zapraszamy do klubu Pardon, To Tu. Wstęp jest bezpłatny.

www: www.mab.art.pl

Link do wydarzenia: facebook.com/events/869653529810165/